MIDEA Split duvar tipi Mission serisi 4 Kıtada Satışa Sunuldu.
Mutluluğun Markası
Eklenme Tarihi: 09.12.2015 | Okunma: 1268

MIDEA Split Duvar tipi Mission Serisi 4 Kıtada Satışa Sunuldu.

Konutlarda kullanım amaçlı, internete kolaylıkla bağlanabilen Mission klima, Kasım ayında İtalya, Aralık ayında Kazakistan ve Ocak ayında Türkiye’de piyasaya sunulduktan sonra, önümüzdeki aylarda 7 ülkede daha satışa sunulacaktır. Midea Group, konutlarda kullanım amaçlı klimalar ile araştırma ve geliştirme konusunda engin tecrübelerinin Mission’un uluslararası başarıya ulaşmasına yardımcı olacağını beklemektedir.

Bu yol, 14 Kasım tarihinde Milano’da, Midea Italia S.r.l. Pazarlama Müdürü Matteo Griziotti’nin elmas-kesim dış ünite ile Arctic Fox uzaktan kumandayı bayilerin ve medyanın önünde tanıtımına yardımcı olmasıyla başladı. Bu sunumun sloganı “İtalya’nın HVAC Piyasasının Yeni Havasıyız” olarak belirlenmişti.

Ürün, 23 Aralık tarihinde Kazakistan’da piyasaya sürüldüğü zaman, ilk kez Orta Asya’da tüketiciye sunulmuştu. Dünya çapında ürünün piyasaya sunulması için 5 Ocak tarihinden itibaren üretim arttırıldı.

Her iki piyasaya sürme büyük ölçüde cesaret verici olmuş ve birçok pozitif geri bildirimler alınmıştır. Mart ayında Rusya, Angola, Suudi Arabistan, Tunus ve Meksika’da ürün piyasaya sürülecektir. Daha sonra Mayıs ayında, Misyon Batı Afrika’da piyasaya sürülecektir.

Haberler