KIT-CS-E24QKE
Mutluluğun Markası
Genel Özellikler

Yüksek enerji verimliliği, üstün konfor ve tasarruf seviyeleri için Nanoe-G ortam havası temizleme sistemi ve Econavi akıllı sensör teknolojisi.

Econavi ile maksimum verimlilik ve konfor.
Panasonic sizin için, öncekilerden daha üstün bir ürün yelpazesi geliştirdi. Yenilikçi tasarımı, yüksek verimlilik ve benzersiz hava temizleme sistemi ile, Etherea ürün yelpazesi kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

Nanoe-G’li yeni Panasonic klimalar havayı, yüzeyleri ve hatta kendi içerisini bile temizler.
Yaşam alanlarınızdaki havayı artık Nanoe-G ile temizleyebilirsiniz. Nano teknolojiye sahip partiküller kullanarak, soluduğunuz havadaki zararlı mikro organizmalar temizlenir. Peki ya mobilya ve diğer yüzeyler üzerinde bulunanlar? Bu mikro organizmalar da bu partiküller tarafından etkisiz hale getirilir. Klimanızı kapattığınızda, Nanoe-G filtre içerisindeki mikro organizmaları da etkisiz hale getirecektir. Böylelikle, siz ve sevdikleriniz gönül rahatlığıyla daha temiz ve ferah bir yaşam alanının tadını çıkarabilirsiniz. 

Enerji tasarrufuna katkıda bulunan 5 özellik.
Akıllı sensörler, insan etkinliği sensörü ve gün ışığı sensörünü kullanarak potansiyel enerji israfını tespit eder. Oda içerisinde insan bulunup bulunmadığını, insan konumunu, hareketlerini ve güneş ışığı şiddetini izleyebilir. Ardından, kesintisiz ısıtma ve soğutma konforu ile etkin bir enerji tasarrufu sağlamak için soğutma gücünü otomatik olarak ayarlar. 

Yeni sıcaklık dalgası
Konfordan ödün vermeden enerji tasarrufu sağlamak üzere, ritmik sıcaklık kontrollü algoritma

Alan taraması
Hava akışını oda içerisinde bulunduğunuz yere yönlendirir. Econavi insan hareketlerindeki değişiklikleri algılar ve odanın insan bulunmayan kısmında soğutmayı azaltır.

İnsan aktivitesi algılama
Soğutma gücünü günlük aktivitelerinize uyarlar. Econavi aktivite seviyelerindeki değişiklikleri algılar ve gereksiz güçle soğutma israfını azaltır. 

Boşluk algılama
Ortamda insan yoksa soğutma gücünü azaltır. Econavi oda içerisinde insan bulunmadığını algılar ve boş bir oda soğutularak enerji israf edilmesinin önüne geçilir. 

Güneş ışığı algılama
Soğutma gücünü güneş ışığı şiddetindeki değişikliklere göre ayarlar.

UE ve RE Serisi Klimalar

Ürüne Git