KIT-71PTY1E5
Mutluluğun Markası
Genel Özellikler

Yeni Tavan Tipi PACi

Tavan tipi PACi Inverter+ yüksek ısıtma kapasitesi

Artırılmış verimlilik ve azaltılmış ses seviyelerine sahip tavan tipi bu klima DC fan motorları ile donatılmıştır. Farklı kapasitelerdeki montajlarda düzgün bir görünüm için tüm iç üniteler aynı yükseklik ve derinliğe sahiptir.

Cihazın Öne Çıkan Özellikleri:

  • Taze hava bağlantısı mümkündür (Ünite üzerinde 100mm çapında bir dış emme kanalı bağlantı portu mevcuttur)
  • Tüm iç üniteler yalnızca 235 mm yüksekliğindedir.
  • Twin-Rotary kompresör çalışma sırasında titreşim ve görüntüyü önemli ölçüde azaltır.
  • DC inverter kontrolü
  • Geniş hava dağılımı
  • Sektör lideri düşük ses seviyeleri
  • İkiz, Üçüz ve Çİft-İkiz split seçenekleri
  • İç ünite elekronik kartı üzerindeki PAW-FDC konektörü kullanılarak harici fan veya ERV’nin kolay bağlantı ve kontrolü. Panasonic iç ünitesi uzaktan kumandası kullanılarak harici aygıt kontrol edilebilir.

Econavi işlev kontrolüne sahip yeni kablolu kumanda
Yeni kontrol işlevlerini ve enerji tüketim ekranına sahip, kullanımı kolay ve zarif tasarımlı uzaktan kumanda. Bu faydalı özellikleri uzaktan kumandayı eşsiz kılar.

Yeni CZ-RTC3 kablolu kumanda en zorlu iç mimarilere bile entegrasyon için idealdir.

Dokunmatik paneli sadece 120 mm x 120 mm x 16 mm boyutlarında, çok şık ve kullanımı kolay bir ekran içerir.

Yeni Econavi Sensör
Tüm yeni Econavi Sensörler odada insan bulunup bulunmadığını algılar ve konforu geliştirmek ve enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için PACi veya VRF iklimlendirme sistemlerini destekler.

Daha fazla konfor
Geniş hava çıkış ağzı havanın sağa ve sola akışına izin verir. Direkt hava akışına maruz kalmaktan dolayı oluşan rahatsızlık, salınımı aralığını otomatik olarak kontrol eden bu fonksiyonla önlenir.

İstediğiniz yerden klimanızı kontrol edin.
Panasonic müşterilerine daima en verimli klimalar ve ısı pompaları sunmaktadır. Panasonic bu taahhüdünü bir adım daha ileri götürmekte ve en yeni Bulut Teknolojisi’nden faydalanarak, iklimlendirme sisteminizi dünyanın neresinde olursanız olun yönetmenize imkan sağlayan bir kontrol çözümü sunmaktadır. Bu opsiyonel hizmeti kullanarak, internet erişimine sahip bir akıllı telefon, tablet, kişisel bilgisayar veya herhangi bir Android cihaz yardımıyla ortamınızı kontrol edebilirsiniz. En düşük enerji sarfiyatı ile, en iyi konfor ve verimliliği elde etmek üzere, Panasonic tarafından sunulan bu yeni gelişmiş işlevselliği deneyin.

.

UE ve RE Serisi Klimalar
Ürüne Git