KIT-125PFY1E5
Mutluluğun Markası
Genel Özellikler

Yeni Kanallı Tip PACi

Kanallı Tip PACi Inverter+ yüksek ısıtma kapasitesi

Kanallı sistemler esnek ve dekoratif iklimlendirme için ideal çözümdür ve opsiyonel 200 mm’lik boru ağızlıkları spiral kanal sistemlerine basit ve sorunsuz bağlantı sağlarlar.

Cihazın Öne Çıkan Özellikleri:

  • Son derece sessiz çalışma (26 dB(A)’dan)
  • Elektrik kesintisi sonrası otomatik tekrar başlatma
  • Otomatik mod değiştirme
  • İkiz, Üçüz ve Çift-İkiz split seçenekleri
  • Daha iyi verimlilik ve kontrol için DC FAN Motoru
  • Dahili drenaj pompası
  • İç ünite Elektronik kartı üzerindeki PAW-FDC konektörü kullanılarak harici fan veya ERV’nin kolay bağlantı ve kontrolü. Panasonic uzaktan kumandası kullanılarak harici aygıt kontrol edilebilir.

 

Econavi işlev kontrolüne sahip yeni kablolu kumanda
Yeni kontrol işlevlerini ve enerji tüketim ekranına sahip, kullanımı kolay ve zarif tasarımlı uzaktan kumanda. Bu faydalı özellikleri uzaktan kumandayı eşsiz kılar.

Yeni CZ-RTC3 kablolu kumanda en zorlu iç mimarilere bile entegrasyon için idealdir.

Dokunmatik paneli sadece 120 mm x 120 mm x 16 mm boyutlarında, çok şık ve kullanımı kolay bir ekran içerir.

Yeni Econavi Sensör
Tüm yeni Econavi Sensörler odada insan bulunup bulunmadığını algılar ve konforu geliştirmek ve enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için PACi veya VRF iklimlendirme sistemlerini destekler.

Daha güçlü drenaj pompası
Yüksek kapasiteli bir tahliye pompası kullanılarak, drenaj boru sistemi ünitenin tabanından 785 mm yükseltilebilir.

Taze hava girişi
İç ünite bir yanında hava girişi, diğer yanında hava çıkışı içerir. Hava giriş filtresi iç ünitenin yanından çıkarılıp katlanabilir. Bakım maksatlı erişim kolaylığı. Hava giriş kanalı (sahada tedarik edilir) emiş tarafına bağlandığında, ünitenin her iki yanındaki filtre, şasi ve yalıtım malzemelerini sökün. Kanalı, ünite üzerinde önceden hazırlanmış delikleri kullanarak ünitenin emiş tarafına monte ediniz.

İstediğiniz yerden klimanızı kontrol edin.
Panasonic müşterilerine daima en verimli klimalar ve ısı pompaları sunmaktadır. Panasonic bu taahhüdünü bir adım daha ileri götürmekte ve en yeni Bulut Teknolojisi’nden faydalanarak, iklimlendirme sisteminizi dünyanın neresinde olursanız olun yönetmenize imkan sağlayan bir kontrol çözümü sunmaktadır. Bu opsiyonel hizmeti kullanarak, internet erişimine sahip bir akıllı telefon, tablet, kişisel bilgisayar veya herhangi bir Android cihaz yardımıyla ortamınızı kontrol edebilirsiniz. En düşük enerji sarfiyatı ile, en iyi konfor ve verimliliği elde etmek üzere, Panasonic tarafından sunulan bu yeni gelişmiş işlevselliği deneyin.

.

UE ve RE Serisi Klimalar


Ürüne Git